Телеграм RSS

RSS стрічка Телеграм каналу FEDOROV

Моя пошта — [email protected] Відповідаю особисто, якщо ви дотримуєтеся структури:  1. Кілька слів про те, хто ви.  2. Яку проблему ви бачите?  3. Що конкретно ви пропонуєте?  4. Чому ви вважаєте, що ви можете допомогти розв'язувати цю проблему? 

Джерело: https://t.me/zedigital


2024-02-21 18:00:08
Кожен дрон та кожна ініціатива для армії важливі

Ініціативність і креативність українського народу не має меж. Від готування консерв та окопних свічок для військових на початку 2022-го ми дійшли до збирання FPV на кухні.

У режимі реального часу формується ДНК нації. І дрони на кухні — це культурний феномен, який хочеться масштабувати, яким хочеться ділитися зі світом.

UNITED24 Media зробили сюжет про друзів, які вдома збирають FPV-дрони. Дивіться та діліться з іноземцями. Залучимо ще більше людей до технологічної війни.

https://www.youtube.com/watch?v=USpq4Tdat1k
2024-02-21 14:40:18
За два роки повномасштабної війни роль дронів та ставлення до них кардинально трансформувалося. Якщо на початку вторгнення Мавіки називали «весільними дронами», які «не роблять погоди на фронті», то сьогодні безпілотники на полі бою вражають російську техніку на мільйони доларів.

У матеріалі УП про дронову війну вперше комплексно описав усе, що зроблено в межах проєкту Армія дронів — про досягнення, проблеми, які потрібно розвʼязати, та плани на 2024 рік.

Декілька ключових цифр за 2023 рік:
•Законтрактували понад 300 тисяч БпЛА. З них 90% — дрони українського виробництва.
•Закупівлі окремих груп БпЛА зросли в сотні разів, порівняно з 2022 роком. Наприклад, у 2022-му закупили 500 FPV-камікадзе, а в 2023-му — приблизно 100 тисяч. Це зростання у 200 разів.
•У 50 разів збільшилася кількість закуплених літаків-камікадзе з дальнім діапазоном, які долітають до бєлгорода чи пітєра.
•У 80 разів зросла кількість закуплених багаторазових коптерів, які за ніч можуть зробити до 10 вильотів та знищити десятки одиниць ворожої техніки.

У 2024 році темпи зростатимуть, адже є бюджет та великий запит від Сил оборони.

Досягнення Армії дронів — це результат командної роботи. Дякую Президенту за ініціативу та особисту операційну включеність на кожному етапі проєкту. Дякую Премʼєр-міністру та Уряду — разом за 1,5 року ми ухвалили близько 20 революційних постанов, які змінили правила гри й дали змогу відкрити ринки для розвитку інновацій і технологій. Вдячний нашим партнерам — Міноборони, Держспецзв’язку та Генштабу ЗСУ.
2024-02-21 12:55:54
Наше українське виробництво дронів, снарядів, техніки – це виробництво буквально нашої свободи, свободи українців і України. Бо в таких умовах, в умовах повномасштабної війни, саме сила є основою свободи.

Дякую всім, хто розвиває напрям безпілотних систем, впроваджує необхідні зміни, хто завдяки такій техніці допомагає зберігати життя наших воїнів та знищувати окупантів. Всім партнерам, які працюють з нами над виробництвом, кожній країні, яка допомагає своїми поставками.

2024-02-21 12:00:19
Трансформація освіти — понад 200 профтехів подали заявки на оновлення майстерень

Зараз необхідно розвивати, осучаснювати та модернізувати профтехи, щоб студенти здобували якісну освіту та розвивали навички з найактуальніших професій для країни.

У листопаді разом з Міносвіти оголосили конкурс про створення 100 сучасних майстерень у профтехах. Усього в Україні 647 таких закладів, найбільші з яких подали 202 заявки на участь у проєкті. Протягом лютого-березня експертна комісія обере з них близько 80 майстерень, які отримають фінансування від держави на оновлення просторів. Цього року в держбюджеті закладено 500 мільйонів гривень на створення навчально-практичних центрів. Інші майстерні цьогоріч створимо у співпраці з міжнародними партнерами.

Кошти підуть на нове обладнання, нові навчально-практичні центри та комфортні умови для продуктивного навчання студентів. Два з цих 202 профтехів планують створити центри навчання операторів безпілотників.

Ми отримали від військових дані про затребувані професії. Серед них — слюсарі, зварювальники, верстатники і навіть кухарі. Схожий запит на фахівців у більшості роботодавців у країні.

У нових майстернях навчатимуться не лише студенти профтехів, а й дорослі слухачі, наприклад, за ваучерами від центру зайнятості. А це додаткова швидка підтримка ринку праці.

Трансформація профтехосвіти — важливий крок для зміцнення економіки та відбудови країни.
2024-02-20 13:35:46
Сьогодні в Україні вшановують памʼять Героїв Небесної Сотні.

107 героїв віддали своє життя під час Революції гідності. Вони обстоювали право українців на свободу вибору та європейське майбутнє.

Сама за це ми продовжуємо боротися 🇺🇦

follow feedly