Телеграм RSS

RSS стрічка Телеграм каналу Запальничка

🔻Новини заходу України🇺🇦 🔻Запропонувати новину або надіслати відео/фото 👉 https://t.me/Zapalnichka_Official 🔻Зворотній зв'язок теж тут 👉 https://t.me/Zapalnichka_Official 🔻 Чат тут 👉 https://t.me/zapalnichka_ua_chat

Джерело: https://t.me/zapalnichka_ua


2024-02-21 17:07:12
‼️73% громадян України готові терпіти війну стільки, скільки потрібно і вірять у перемогу, - опитування КМІС

▪️За даними соціологів, ситуація з травня 2022 року майже не змінилася і подібні погляди спостерігаються у всіх регіонах.

▪️При цьому 52% опитаних вірять, що країна поверне під контроль усі території, а 72% українців вважають, що є місце дипломатичному шляху. Йдеться про процес, а не якісь поступки.


2024-02-21 16:34:12
‼️Британські ядерні випробування мало не вбили міністра оборони Гранта Шепсса, — The Times

▪️Ракета Trident II впала в море в кількох ярдах від британського атомного підводного човна HMS Vanguard, який його запустив. На ній у цей момент був міністр оборони разом з адміралом.

▪️Попереднє випробування цієї ракети 8 років тому теж закінчилося невдачею.


2024-02-21 16:02:12
‼️Жумаділов програв суд щодо закупівель харчів для ЗСУ, але все одно протаскує фірми-прокладки
 
▪️Лише вчора суд виніс рішення про те, що тендер на закупівлю харчів для ЗСУ, оголошений ДП «Державний оператор тилу» під керівництвом Арсена Жумаділова, містив дискримінаційні вимоги до постачальників і тому ДП має їх скасувати.
 
▪️А сьогодні стало відомо, що Жумаділов планує начхати на рішення суду і все одно пропхати в переможці конкретні компанії.
 
▪️Це стало зрозуміло з так званої аналітичної записки, яку Жумаділов надав суду. Там він наполягає на закупівлях в чотирьох компаніях: «Апельмон Прайм», «Уністор», «Копійка-Центр» та «ЛК-Транс». Скоріш за все, це дрібні регіональні фірми-прокладки, через які пройдуть мільярди гривень.
 
▪️Вчорашнє рішення суду було ухвалено за заявою одного з учасників ринку, якому суд постановив сплатити з держбюджету майже 600 тис грн. судових витрат, хоча ці гроші можна було б пустити на закупівлю дронів.


2024-02-21 15:32:12
‼️На Запорізький АЕС через обстріл пошкоджена одна із ліній живлення

▪️Фахівці усувають пошкодження і з дозволу військових. В районі ураження йдуть бої. Наразі зв’язок ЗАЕС з енергосистемою забезпечується лише по одній лінії електропередачі.


2024-02-21 15:02:12
‼️СБУ викрила п'ять нових «схем для ухилянтів»: серед затриманих - воєнком, адвокат і працівники ВЛК.

▪️На Полтавщині воєнком вимагав хабарі в керівників підприємств, зокрема місцевих агрокомпаній, та обіцяв бронь для підлеглих.

▪️У Вінниці затримали двох посадовців військово-лікарської комісії, які продавали своїм клієнтам фіктивні довідки про «погане» здоров’я.

▪️У Дніпрі затримали адвоката, який за гроші записував ухилянтів до списків благодійних фондів, які потім подавались до системи «Шлях», як водіїв гуманітарки

▪️На Закарпатті троє місцевих, які вплав переправляли ухилянтів через кордон до країни ЄС. Гідрокостюми входили у вартість «послуг».

▪️На Львівщині «на гарячому» затримали двох ділків, які також пропонували потенційним призовникам виїхати, як водіям волонтерської організації.


2024-02-21 14:29:12
‼️Герой України, співавтор Конституції, дисидент, політик та борець за Незалежність — на 87 році життя помер відомий українець — Степан Хмара.


2024-02-21 14:03:12
‼️Просто один із протестувальників «польських фермерів» Петро Панасюк.

▪️Зареєстрований в вк, підписаний на русявих воєнкорів і значиться на базі Миротворця як спецагент росії.


2024-02-21 13:01:12
‼️Якщо Україна вистоить і утримає оборону у 2024 році, то у 2025-му знову зможе перейти до контрнаступу, — Буданов


follow feedly