Телеграм RSS

RSS стрічка Телеграм каналу Офіс Президента

Офіційний канал Офісу Президента України в Telegram. Детальніше про роботу Офісу на сайті: https://www.president.gov.ua

Джерело: https://t.me/op_ua


2024-02-21 16:24:26
«Україна не може змиритись із тим, що відбувається на кордоні між нашими державами. І тим більше з тим, що там почали зʼявлятись відверті пропутінські гасла. Це неправильно. І антисолідарно. І зокрема, у вчорашньому випадку з нашим зерном, яке висипали з вагона, це було ще й просто неправдиво.

Бо ані грама з того збіжжя не везли в Польщу на продаж, не везли на польський ринок. Зараз немає жодного погодження на експорт у Польщу зерна з України. Хоча це для українських виробників очевидно невигідно, але ми дотримуємося цього, бо відносини з Польщею для нас безумовний пріоритет національної безпеки.

Досить Москви на наших землях. Досить непорозумінь. Не можна принижувати одне одного, не можна принижувати ані українських, ані польських фермерів. Нам потрібна єдність. Нам потрібні рішення – між нами, Україною та Польщею, та на рівні всієї Європи».

Звернення Володимира Зеленського до партнерів України у Європі та передусім у Польщі.
2024-02-21 10:57:02
​​Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у презентації дослідження «Вплив перших леді та джентльменів на м'яку силу» для глобальної платформи Саміту перших леді та джентльменів. Його виконала провідна світова консалтингова компанія з оцінки брендів Brand Finance. Нове дослідження базується на Глобальному індексі м'якої сили (Global Soft Power Index).
2024-02-20 23:27:33
​​Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак наголошує, що наша держава укладає безпрецедентні двосторонні угоди про безпекові гарантії, які є проміжним етапом до головної гарантії безпеки – повноправного членства в НАТО. Про це він заявив в ефірі телемарафону «Єдині новини».
2024-02-20 22:29:12
​​У продовження діалогу з партнерами керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з міністром підприємств і виробництва Італії Адольфо Урсо.
2024-02-20 20:24:27
​​У продовження роботи над двосторонньою безпековою угодою на виконання Спільної декларації G7 про підтримку України українська переговорна група на чолі із заступником керівника Офісу Глави держави Ігорем Жовквою провела черговий онлайн-раунд перемовин з італійською делегацією.
2024-02-20 20:22:12
​​Українська переговорна група на чолі із заступником керівника Офісу Президента України Ігорем Жовквою провела дводенний раунд переговорів щодо укладення двосторонньої безпекової угоди з канадською делегацією, яку очолює політична директорка Міністерства міжнародних справ Канади Хайді Хулан, що перебуває з візитом у нашій країні.
2024-02-20 15:46:38
«Немає такого злочину проти людяності й життя, який би ще не скоїла путінська Росія й ті, хто працює на її божевільного диктатора.

Світ бачив спалені російською армією українські міста й села. Кожен у світі принаймні чув про масові вбивства, які неминуче йдуть за російським триколором по окупованій території. Неможливо змиритися з болем сімей, які були розділені путінською війною та депортацією українських дітей. Ми також не повинні забувати про мільйони українців, які виживають під російською окупацією, позбавлені навіть елементарних людських прав.

Хай на шляху правосуддя не буде перешкод! Так само як нацизм, має бути засуджена й путінська держава. Я закликаю всіх, хто має змогу прискорити настання реального миру».

Звернення Володимира Зеленського до учасників слухання Гельсінської комісії США на тему «Притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини проти України: Уроки Нюрнберга». Засідання відбулося в історичному місці – аудиторії № 600, де відбувалося слухання щодо притягнення до відповідальності нацистських злочинців.
2024-02-20 10:45:58
​​У День Героїв Небесної Сотні Президент України Володимир Зеленський разом із першою леді Оленою Зеленською вшанували пам'ять активістів, які загинули під час Революції Гідності у 2014 році.
2024-02-20 10:43:57
«Сьогодні Україна вшановує пам’ять про подвиг Героїв Небесної Сотні. Пам’ять про те, як українці вміють виборювати власну свободу. Пам’ять про те, що наша єдність не має противника, здатного її перемогти. Що самовідданість українців не має меж і творить історію. 10 років тому українці вирішили раз і назавжди: ми хочемо й будемо жити лише у європейській державі. Все це 10 років тому для народу було стимулом боротись. Все це є стимулом для нас і сьогодні. Захищати свою землю. Захищати свою свободу. Захищати своє завтра. Захищати свою Україну. Слава Україні!»

Звернення Володимира Зеленського з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.
2024-02-19 21:52:43
​​На виконання домовленостей, досягнутих Президентом України Володимиром Зеленським і Прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен під час зустрічі в межах участі в Мюнхенській конференції з питань безпеки, Україна провела черговий раунд переговорів із Данією щодо укладення двосторонньої безпекової угоди.
2024-02-19 21:14:27
⚡️ Головне зі звернення Президента
 
➡️ Повернулися з Харківщини, із позицій наших воїнів на Куп’янському напрямку. Відвідав 14-ту окрему механізовану бригаду – один із командних пунктів. Як завжди – доповідь, основні потреби.
 
➡️ Зараз надзвичайно важка ситуація на кількох частинах фронту – саме там, де російські війська зосередили максимум резервів. Вони користуються затримками в допомозі Україні. І це дуже відчутні речі. Дефіцит артилерії. Потреба у фронтовій ППО та в більшій далекобійності нашої зброї. Ми працюємо максимально з партнерами, щоб відновити й подовжити підтримку. Окремо хочу подякувати всім українцям і українкам, усім нашим компаніям та нашим партнерам, які вже налагодили виробництво зброї, виробництво снарядів, дронів та РЕБ – нове виробництво, яке збільшує оберти. Звичайно, ми поки не можемо забезпечити всі потреби лише завдяки власним можливостям, але кожен місяць додає Україні своєї сили, своїх можливостей. Я дякую всім, хто працює заради цього.
 
➡️ Для мене було честю відзначити наших воїнів державними нагородами – дуже хоробрих наших хлопців. «Золоту Зірку» вручив Герою України полковнику Олегу Апостолу – командувачу нашої славетної 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Орденом Богдана Хмельницького відзначив сьогодні ж капітана Андрія Заїку з 14-ї окремої механізованої, орденами «За мужність» – сержанта Романа Прокопчука з 95-ї та солдата Віктора Климюка з 14-ї бригади. А також був нагороджений «Хрестом бойових заслуг» полковник Олександр Луценко, і найближчим часом вручу йому нагороду. Це справді взірцеві наші воїни.
 
➡️ Відвідав шпиталь, де лікують наших військових після поранень. Подякував усьому колективу – лікарям, медичним сестрам, кожному й кожній, хто допомагає. Це надзвичайно важливо, щоб зараз допомагали кожен так, як може, конкретним підрозділам, конкретним напрямкам, конкретним нашим воїнам і всій державі. Єдність має проявлятися не лише в думках та словах, а й у діях, обов’язково – в активності заради спільних цілей, заради всієї нашої держави.
 
➡️ Сьогодні в Японії розпочала роботу Конференція щодо економічного зростання та відновлення в Україні. Це міждержавна наша робота – на рівні урядів. Зараз у Японії – українська делегація на чолі з Денисом Шмигалем. Дуже предметні перемовини. Вже є десятки домовленостей, які посилять нас, нашу співпрацю. Ми давно готували цю Конференцію, і я вдячний пану Прем’єр-міністру Кішіді за те, що робота, як і планувалося, дуже результативна. Що сильнішими будуть наші економічні можливості, що більше буде солідарності з Україною, то швидше путінське зло буде зламане нашими спільними зусиллями.

➡️ І щодо ситуації, на жаль, не схожої – ситуації, яка щодня демонструє ерозію солідарності. Те, що відбувається на нашому західному кордоні – кордоні з Польщею, – не можна сприймати як щось нормальне чи буденне. Потрібна проста й зрозуміла справедливість. Через польський кордон проходить лише 5% нашого агроекспорту. Тож насправді ситуація не в зерні, а, найімовірніше, в політиці. І під Купʼянськом, неподалік від кордону з Росією, де не стихає ворожа артилерія, новини з кордону з Польщею мають просто знущальний вигляд. Потрібні спільні рішення, раціональні рішення, щоб вийти з цієї ситуації. Рішення наші з поляками передусім та всіх у Європі, кого турбує доля Європи.
 
Я дякую всім, хто б’ється й працює заради нашої держави та людей! Дякую всім, хто допомагає!
Слава Україні!

 
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
2024-02-19 20:58:17
«Сьогодні в Японії розпочала роботу Конференція щодо економічного зростання та відновлення в Україні. Це міждержавна наша робота – на рівні урядів.

Зараз у Японії – українська делегація на чолі з Денисом Шмигалем. Дуже предметні перемовини. Вже є десятки домовленостей, які посилять нас, нашу співпрацю. Ми давно готували цю Конференцію, і я вдячний пану Прем’єр-міністру Кішіді за те, що робота, як і планувалося, дуже результативна.

Що сильніші будуть наші економічні можливості, що більшою буде солідарність з Україною, то швидше путінське зло буде зламане нашими спільними зусиллями».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни.
2024-02-19 18:09:33
​​Президент України Володимир Зеленський відвідав українських військовослужбовців, які лікуються у військово-медичному закладі в місті Харкові після поранень.
2024-02-19 14:06:29
​​Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Харківщину побував у батальйонному командному пункті 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, яка виконує бойові завдання з оборони Куп’янська.
2024-02-18 21:46:47
⚡️ Головне зі звернення Президента
 
➡️ Завершуємо тиждень, дуже складний тиждень. І важливо зараз відзначити кілька речей.
 
➡️ Перше – вдячність усім нашим воїнам, усім, хто працює на оборону, усім, хто допомагає. Цього тижня всі небайдужі серця – і не лише в Україні – переживали за наших героїв, за нашу Авдіївку, за кожного її оборонця та за долю всіх наших людей, за долю всієї держави. Битва триває, і головне – у цій битві ми робимо все можливе й неможливе, щоб здолати російське зло й захистити якнайбільше українських життів. Українці не вперше б’ються героїчно, але вперше у своїй історії Україна досягла такої світової солідарності й підтримки. І хоч бувають різні політичні настрої у світі, різні спалахи проблем, які розосереджують увагу, ми все одно – усі разом – робимо максимум, щоб світ був з нами – з Україною. А отже, щоб наші воїни могли зупиняти російських нелюдів і повертати Україні українське. Я дякую всім, хто б’ється, хто допомагає, хто зберігає стійкість та рішучість.
 
➡️ Друге – конкретна підтримка світу. Цей тиждень дав нашій державі ще дві угоди про довготривалу співпрацю й підтримку з країнами-лідерами. Німеччина. Франція. Дуже амбітні наші безпекові домовленості. Ще раз дякую пану канцлеру Шольцу, пану Президенту Макрону, усім у наших командах, хто готував угоди й зафіксував саме те, чого потребуємо. Оборонна підтримка, спільні політичні кроки, подальша систематизація відносин між інституціями наших держав заради більшої безпеки та спільної сили. Працюємо й з іншими нашими партнерами над новими угодами – це буде дуже ефективна й розгалужена архітектура безпекових гарантій. Речі, які слугуватимуть стримуванню російської агресії в майбутньому та допомагатимуть зараз – зараз захищати незалежність.
 
➡️ І третє – Мюнхенська безпекова конференція. Дуже результативна участь цього року. Наш український погляд на світовий порядок денний був підтриманий партнерами. Я провів перемовини з лідерами Данії, Нідерландів, Чехії – маємо рішення про додаткову підтримку. Також із лідером Азербайджану – як завжди, хороша продуктивна розмова, яка може зміцнити обидва наші народи та весь регіон. Зустрівся з Прем’єр-міністром Бангладеш, із Президентом Гватемали. Окремо – американські партнери. Розмова з Президентом Байденом – дуже важливі акценти, і зокрема – про Авдіївку та необхідність продовження принципової та достатньої підтримки України. Перемовини з віцепрезиденткою США – дуже предметні. Зустрічі з конгресменами – представниками обох партій, обох палат американського Конгресу. І кожна така розмова максимально чітко підтверджувала ключовий сенс: саме Україна може зупинити Путіна й створити такі умови, щоб він був покараний за все зло, яке наробив. Але, щоб Україна могла досягти цього успіху – захистити свою землю, своїх людей і нашу спільну правду, усіх у вільному світі, – Україна не має залишитися наодинці. Підтримка – важлива. Солідарність – важлива. Лише разом, у єдності можна перемогти в цій війні.
 
➡️ Мусимо бути й надалі стійкими, мусимо бути й надалі рішучими. Мусимо досягти наших, українських цілей у цій війні.
 
Слава Україні!
 
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
2024-02-18 21:37:44
«Вдячність усім нашим воїнам, усім, хто працює на оборону, усім, хто допомагає. Цього тижня всі небайдужі серця – і не лише в Україні – переживали про наших героїв, про нашу Авдіївку, про кожного її оборонця та про долю всіх наших людей, про долю всієї держави. Битва продовжується, головне – у цій битві ми робимо все можливе й неможливе, щоб здолати російське зло і захистити якнайбільше українських життів. Українці не вперше б’ються героїчно, але вперше у своїй історії Україна досягла такої світової солідарності і підтримки. І хоч бувають різні політичні настрої у світі, різні спалахи проблем, які розосереджують увагу, ми все одно – усі разом – робимо максимум, щоб світ був із нами – з Україною. А отже, щоб наші воїни могли зупиняти російських нелюдей і повертати Україні українське. Я дякую всім, хто б’ється, хто допомагає, хто зберігає стійкість та рішучість».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 725-го дня війни.
2024-02-18 08:24:06
​​На полях Мюнхенської конференції з питань безпеки керівник Офісу Президента Андрій Єрмак спільно з Генеральним секретарем НАТО у 2009–2014 роках Андерсом Фогом Расмуссеном провів зустріч Міжнародної робочої групи з безпекових питань та євроатлантичної інтеграції України.
2024-02-17 22:22:40
​​У межах участі в Мюнхенській конференції з питань безпеки Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Чеської Республіки Петром Павелом.
2024-02-17 22:10:09
​​На полях Мюнхенської конференції з питань безпеки Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом США Джозефом Байденом.
2024-02-17 21:50:43
​​На полях Мюнхенської конференції з питань безпеки Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із делегацією членів Палати представників Конгресу США від Республіканської та Демократичної партій.
follow feedly