Телеграм RSS

RSS стрічка Телеграм каналу 🇺🇦 Київська обласна військова адміністрація

Офіційний Telegram-канал Київської ОВА Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/koda.gov.ua/ Інтернет-портал КОВА: koda.gov.ua Офіційний чат-бот КОВА: https://t.me/kyivregion_bot Сторінка голови КОВА у Fb: https://www.facebook.com/RuslanKravche

Джерело: https://t.me/kyivoda


2024-02-21 16:01:16
🔥У Білоцерківській громаді відбулися фінальні змагання з футзалу в II етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.

🔝Шість команд змагались за право представити свою громаду в наступному етапі змагань.

💪🏻Юні футболісти з Білоцерківських ліцеїв №12, №16, №17, ліцею «Вектор», ліцею «Перша Білоцерківська гімназія» та гімназії №3 показали свою вправність на футбольному полі.

👍🏻Запальна гра перехоплювала подих, вболівальники підтримували кожну з команд.

🤩На змагання завітала амбасадорка шкільних ліг Київщини, легкоатлетка, Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, член національної збірної команди України, неодноразова чемпіонка України та міжнародних змагань, учасниця літніх Олімпійських ігор в Токіо - Дар’я Михайлова.
🫶🏻Нових звершень та якнайбільше забитих м’ячів у ворота суперника побажала учасникам шкільних ліг чемпіонка-амбасадорка.

🏆Першість здобули юнаки із 16
ліцею.

Вітаємо учасників! Подальших премог спортсменам!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_kyivregion #Київщина

2024-02-21 15:27:24
🪖 Як ветерану знайти роботу після звільнення з військової служби?

Звернутися до Державної служби зайнятості. Тут пропонують низку послуг: від працевлаштування і безоплатного навчання - до надання фінансової підтримки та грантів на власний бізнес.

Про різні можливості адаптації до цивільного життя для ветеранів – у відео.

👉 Підписатися на Уряд online
2024-02-21 13:34:55
Допомогу ВПО та захисникам і ветеранам обговорили учасники Координаційного центру підтримки цивільного населення при КОДА.

Засідання відбулося під головуванням заступника голови КОДА Сергія Білецького.

На Київщині взято на облік понад 327  тисяч ВПО. Інтеграція переселенців та забезпечення їх житлом – пріоритет для КОВА.

Торік була прийнята обласна цільова програма «Підтримка внутрішньо переміщених осіб на 2023-2025 роки».

Вона передбачає реконструкцію наявних приміщень, а також переобладнання нежитлових приміщень для тимчасового проживання ВПО.

Наразі розпочато переобладнання вільних приміщень медзакладу в м. Славутич на житло для ВПО за підтримки УВКБ ООН.

На засіданні Координаційного центру міжнародні та вітчизняні благодійні фонди та громадські організації презентували свою роботу та можливості щодо соціального захисту та соціального супроводу внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та Захисників і Захисниць членів їх сімей.

Детальніше читайте 👉

2024-02-21 13:21:26
🟢 Київська область - відбій повітряної тривоги!
2024-02-21 12:12:57
🔴 Київська область - повітряна тривога!
2024-02-21 12:04:01
На Київщині можливо чути звуки вибухів

На території Вишгородського району сьогодні, 21 лютого, також проводяться роботи з ліквідації вибухонебезпечних предметів.

📢 Через це в області може бути гучно.

Звертаємося до жителів області – зберігайте спокій, будьте обачними та довіряйте інформації лише з офіційних джерел!
2024-02-21 11:54:05
ПОНАД 650 ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ГРОМАДЯН СКОРИСТАЛИСЯ ПОСЛУГАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ КИЇВЩИНИ З ПОЧАТКУ 2024 РОКУ

Забезпечення соціального захисту та всебічної підтримки внутрішньо переміщених громадян, їх інтеграція у ринок праці та підприємництво – одне з першочергових завдань служби зайнятості Київщини.

☝️З початку 2024 року 653 ВПО скористались послугами служби.

88 внутрішньо переміщених громадян працевлаштовано.
9 внутрішніх переселенців отримали ваучер на навчання для здобуття нового фаху чи підвищення кваліфікації. Докладно про програму: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery
144 внутрішньо переміщених громадян направлено на суспільно корисні роботи проєкту «Армія відновлення»
6 ВПО отримали мікрогрант за програмою «Власна справа» та розпочали бізнес на Київщині у 2024 році. Докладно про програму: https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava
62 роботодавця отримали компенсацію ЄВ за працевлаштування 71 ВПО.
2024-02-21 11:17:02
Увага, у Бучанському районі може бути гучно

Сьогодні, 21 лютого, у районі продовжуються роботи із знищення вибухонебезпечних предметів.

Зберігайте спокій – роботи планові.

2024-02-21 11:05:00
📢Запрошуємо роботодавців пройти опитування, яке проводиться Міністерством економіки України разом Міжнародною організацією з міграції.

Опитування проводиться з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках.

☝️Ваші відповіді дозволять проаналізувати перспективи галузевого розвитку, затребуваність навичок за професіями, перспективні потреби у професіях та навичках, оцінити можливості та існуючі бар’єри на ринку праці.

Долучайтеся до опитування!

2024-02-21 09:53:45
🔥 Загальні бойові втрати противника з 24.02.2022 до 21.02.2024

2024-02-21 08:59:39
Вічна пам`ять 🙏
2024-02-20 17:12:10
pinned a photo
2024-02-20 17:11:31
Руслан Кравченко: КОДА розширює співпрацю у сфері профілактики та лікування серцево-судинних захворювань

КОВА уклала тристоронній договір спільно з Департаментом охорони здоров’я КОДА та Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України щодо співпраці у сфері профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.

В рамках Договору передбачено надання спеціалізованої медичної допомоги мешканцям області за рахунок коштів держбюджету та проведення комунікаційних заходів з метою зниження рівня ССЗ на території Київської області.

☝️Окремим важливим пунктом договору стала домовленість про першочергову увагу хірургів Інституту до бійців «підшефних» бригад - 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців та 114 окремої бригади Сил ТРО ЗСУ

2024-02-20 14:21:21
Начальник КОВА Руслан Кравченко: Кожна нова безпекова угода – черговий крок до Перемоги України та миру.

Протистояння російській агресії – спільне завдання всього цивілізованого світу. Майже два роки повномасштабного вторгнення росії до України довели, що ворог не відмовився від своїх планів. Це розуміє не лише Україна, а і наші міжнародні партнери. Без об’єднання зусиль, конкретних заходів та потрібної допомоги агресора не зупинити.

Завдяки дипломатичній роботі Президента України Володимира Зеленського та його команди маємо дві нові безпекові угоди – з Францією та Німеччиною.

Йдеться не лише про нову систему гарантій безпеки. Це конкретні кроки щодо військової допомоги, посилення санкцій, сприяння у відбудові, підтримки європейських прагнень. Це про мільйони збережених життів, невідворотність покарання за воєнні злочини та відновлення територіальної цілісності.

Важливо, що робота команди Президента над укладанням нових угод із союзниками триває. Дякуємо міжнародним партнерам за послідовну підтримку!

follow feedly