Телеграм RSS

RSS стрічка Телеграм каналу 🇺🇦 Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА)

Офіційний телеграм-канал голови Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максима Козицького Facebook: https://www.facebook.com/kozytskyymaksymofficial Twitter: https://twitter.com/M_kozytskyy

Джерело: https://t.me/kozytskyy_maksym_official


2024-02-21 16:36:21
Хочу звернутись до всіх, хто памʼятає, що означає повний сенс слова «солідарність». Слова, яке так сильно змінило історію всієї нашої Європи до кращого. Це було. І багато в чому є. Але ми бачимо й надмірну та несправедливу політизацію зараз, через яку спільні досягнення можуть почати розсипатися.

Я доручив нашому уряду найближчим часом, до 24 лютого, бути на кордоні між нашими державами. І я прошу тебе, Дональде, пане Премʼєр-міністре, теж приїхати до кордону. Анджею, пане Президенте, я прошу тебе підтримати цей діалог. Це національна безпека. Ми не маємо це затягувати. Найближчі дні дають нам шанс це зробити.

Я готовий бути також на кордоні разом із нашим урядом. І я хочу звернутися зараз до Єврокомісії: треба зберегти єдність у Європі. Це фундаментальний інтерес Євросоюзу. Тому Україна звертається до Єврокомісії, щоб у цій зустрічі взяв участь представник Єврокомісії.

Досить Москви на наших землях. Досить непорозумінь.

——

Teraz chcę zwrócić się do wszystkich, którzy pamiętają, co oznacza pełny sens słowa solidarność. Słowo, które tak bardzo zmieniło historię całej naszej Europy na lepsze. Tak było. I pod wieloma względami nadal tak jest. Ale teraz widzimy również nadmierną i niesprawiedliwą polityzację, przez którą wspólne osiągnięcia mogą zacząć rozsypywać się.

Poleciłem naszemu Rządowi, w najbliższym czasie, do dwudziestego czwartego lutego, przybyć na granicę między naszymi państwami. I proszę Ciebie, Donaldzie, Panie Premierze, żebyś też przybył na granicę. Andrzeju, Panie Prezydencie, proszę Ciebie o wsparcie tego dialogu. To jest bezpieczeństwo narodowe. Nie możemy tego odkładać. Najbliższe dni dają nam na to szansę.

Jestem gotów być na granicy razem z naszym Rządem. I chcę teraz zaapelować do Komisji Europejskiej - trzeba utrzymać jedność w Europie. To jest fundamentalny interes Unii Europejskiej. Dlatego Ukraina apeluje do Komisji Europejskiej, aby przedstawiciel Komisji Europejskiej wziął udział w tym spotkaniu.

Dość Moskwy na naszych ziemiach. Dość nieporozumień.
2024-02-21 15:11:19
Степан Хмара – уродженець Львівщини. Дисидент періоду перебудови, політик і правозахисник. За звинуваченням в «антирадянській пропаганді» його засудили до увʼязнення в таборах суворого режиму.

Сьогодні, на 87 році, життя невтомного борця за Незалежність обірвалося.

Світла пам’ять Герою України! Дякуємо за боротьбу!

2024-02-21 12:17:27
Ракетна небезпека для всіх областей України. Зафіксували зліт МіГ-31К з аеродрому саваслейка.
2024-02-21 12:14:09
⚠️Повітряна тривога у Львівській області! Закликаємо не ігнорувати небезпеку.

🇺🇦 Telegram ЛОВА🇺🇦 Сайт ЛОВА🇺🇦 Facebook ЛОВА🇺🇦 Instagram ЛОВА🇺🇦 Twitter ЛОВА🇺🇦 WhatsApp ЛОВА
2024-02-21 09:53:14
Оборонна підтримка, спільні політичні кроки та санкції проти держави-агресора. Такі заходи задля незалежності та відновлення територіальної цілісності України – мета дипломатичної роботи Президента України та його команди.

Весь цивілізований світ розуміє, що лише злагоджені дії можуть допомогти жорстокій російській агресії залишитись у минулому.

🤝Завдяки Володимиру Зеленському та команді Україна підписала дві нові угоди про співпрацю й оборонну підтримку з Німеччиною та Францією. Раніше такий договір наша країна уклала з Великою Британією.

Документ терміном у 10 років – це чітко визначені кроки щодо військової допомоги, санкцій, заходів із відбудови України та підтримки на шляху реформ до членства України в НАТО та ЄС.

Докладніше

2024-02-20 17:28:35
▫️У трьох районах Львівщини відкрили меморіальні дошки полеглим захисникам.

Підприємці області можуть отримати грошову премію на розвиток свого господарства.

▫️У Жидачеві відкрили виставку, присвячену 10-ій річниці Революції Гідності.

Більше про це та інші важливі новини з життя Львівської області за добу.

2024-02-20 12:20:10
Тієї зими жителі Львівщини були серед тих, хто боровся за гідне майбутнє для своєї країни. 24 наших земляки загинули.

Відважні та нескорені – вони йшли попри снайперські кулі. Напротивагу – лише дерев’яні щити та непохитна віра у справедливість.

Відтоді минає 10 років. Дякую всім, хто сьогодні згадує та віддає шану Героям. Дякую тим, хто тоді, у 2014 році, стояв із ними пліч-о-пліч.

Вони боролись за гідність та свободу. Ми пам’ятаємо!

Герої не вмирають!

2024-02-20 10:51:03
Сьогодні Україна вшановує пам’ять про подвиг Героїв Небесної Сотні. Пам’ять про те, як українці вміють виборювати власну свободу. Пам’ять про те, що наша єдність не має противника, здатного її перемогти. Що самовідданість українців не має меж і творить історію. 

10 років тому українці вирішили раз і назавжди: ми хочемо й будемо жити лише у європейській державі. Все це 10 років тому для народу було стимулом боротись. 

Все це є стимулом для нас і сьогодні. Захищати свою землю. Захищати свою свободу. Захищати своє завтра. Захищати свою Україну. Слава Україні!
2024-02-20 09:04:26
20 лютого – переломний момент Революції Гідності та нашої історії.
Події тих днів забрали життя мирних українців у Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській.

Вони гинули за честь, волю та право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі. За країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Люди різних професій покинули свої домівки, аби відстояти право жити у сучасній європейській державі. Звичайні мирні люди. Інтелігентні, жар­тівливі, люблячі.

Вічна слава і вічна памʼять усім Героям Небесної Сотні!

2024-02-19 21:00:15
Те, що відбувається на нашому західному кордоні – кордоні з Польщею, – не можна сприймати як щось нормальне чи буденне. Потрібна проста й зрозуміла справедливість. Через польський кордон проходить лише 5% нашого агроекспорту. Тож насправді ситуація не в зерні, а, скоріше, в політиці. І під Куп’янськом, неподалік від кордону з Росією, де не стихає ворожа артилерія, новини з кордону з Польщею виглядають просто знущально. Потрібні спільні рішення, раціональні рішення, щоб вийти з цієї ситуації. Рішення наші з поляками передусім та всіх у Європі, кого турбує доля Європи.

Дякую всім, хто б’ється й працює заради нашої держави та людей! Дякую всім, хто допомагає!
Слава Україні!
2024-02-19 12:10:41
❗️Ракетна небезпека для всієї України.
Зафіксували зліт МіГ-31К з аеродрому саваслейка.
2024-02-19 12:04:58
‼️Увага! На Львівщині оголосили повітряну тривогу. Перейдіть до найближчого укриття.

🇺🇦 Telegram ЛОВА🇺🇦 Сайт ЛОВА🇺🇦 Facebook ЛОВА🇺🇦 Instagram ЛОВА🇺🇦 Twitter ЛОВА🇺🇦 WhatsApp ЛОВА
2024-02-19 12:00:56
▫️Наслідки ракетної атаки на Львівщині.

▫️Львівська ОВА підписала меморандум про будівництво житла для ВПО.

▫️Підсумки зустрічі з міністром освіти і науки України.

Ключове з життя Львівщини за останні сім днів.

2024-02-19 10:40:34
Сьогодні відзначаємо День Державного Герба. Рівно 32 роки тому Верховна Рада проголосила тризуб Малим гербом України.

Його історія триває вже понад тисячоліття. І донині він обʼєднує всю Україну в боротьбі проти ворога, додає нам сил стояти до кінця.

Тризуб – це символ нескореності та боротьби за волю українського народу. Це символ нашої стійкості й незламності. Досі нікому не вдалося його стерти та знищити. І ніколи не вдасться!

Бережімо те, що єднає нас і зміцнює!

follow feedly