Телеграм RSS

RSS стрічка Телеграм каналу Андрій Єрмак 🇺🇦

Керівник Офісу Президента України

Джерело: https://t.me/ermaka2022


2024-02-21 15:56:02
В Україні зараз пишуться сторінки історії ХХІ століття. Від лідерів вільного світу залежить, щоб свобода, мир і процвітання знову перемогли зло.

https://thehill.com/opinion/international/4477927-please-america-for-our-sake-and-for-yours-dont-let-your-allies-down/
2024-02-21 11:44:10
#вісник_санкцій

Попереду важливі санкційні удари по рф.
2024-02-20 22:25:52
Провів телефонну розмову з міністром підприємств і виробництва Італії Адольфо Урсо.

Висловив подяку уряду та народу Італії за незмінну підтримку України й українців у боротьбі за свою свободу, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Обговорили питання посилення та прискорення роботи над двосторонньою безпековою угодою між Україною та Італією.

Розповів Адольфо Урсо про ініційовану Президентом України Володимиром Зеленським економічну платформу «Зроблено в Україні». Також обговорили, як збільшити ефективність цього майданчика для взаємодії з бізнесом з урахуванням, зокрема, найкращого досвіду Італії.

Торкнулися актуальних питань посилення співпраці українського та італійського бізнесу.

Окрім цього, обговорили напрями взаємодії в межах головування Італії в G7 у 2024 році.

2024-02-20 21:44:36
Україна продовжує працювати над двосторонніми угодами про гарантії безпеки, а головне – над набуттям членства в НАТО.

Наша держава укладає безпрецедентні двосторонні угоди про безпекові гарантії, які є проміжним етапом до головної гарантії безпеки – повноправного членства в НАТО.

Ці угоди, які були підписані 16 лютого з Німеччиною та Францією, а до того – з Великою Британією, охоплюють надзвичайно багато сфер співпраці з партнерами та справжніми друзями України, які підтримують нашу державу з перших днів повномасштабної агресії рф.

Починаючи з відновлення міжнародно визнаних кордонів України 1991 року до спільного військового виробництва, локалізації. Також вони містять абсолютно конкретні цифри щодо допомоги.

У цих угодах ідеться про санкції, відповідальність держави-агресора, підготовку українських військових, пряму фінансову допомогу для стабільності української економіки, боротьбу з російською дезінформацією, співпрацю на рівні розвідок.

Головне – це допомога нам у посиленні обороноздатності та нашої готовності до будь-яких спроб нових агресій.

Всі угоди, які вже укладено та буде підписано згодом з іншими державами, містять усі необхідні позиції, що були закладені у Спільній декларації G7 про підтримку України, ухваленій на саміті НАТО у Вільнюсі влітку 2023 року.

Україна працює також над тим, щоб кожна угода була надзвичайно змістовною й навіть виходила за межі базових умов, закладених у цій декларації, мала свої особливості з окремо взятою країною.
2024-02-20 17:38:39
#нашівдома

Одинадцять українських дітей вдома!

Їх вдалося повернути з ТОТ та РФ. Вік повернутих – від 2-х до 16-ти років.

Робота з возз’єднання родин відбулася за взаємодії з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Дмитром Лубінцем у межах реалізації затвердженого плану дій Президента України Bring Kids Back UA.

Повернення відбулося за сприяння Держави Катар. Україна дякує партнерам за допомогу!

Виконуємо завдання Президента України – повертаємо депортованих і примусово переміщених дітей. РФ чинить геноцид українців, але ми боремося і повернемо всіх своїх людей.

2024-02-20 07:54:40
Герої Небесної Сотні пожертвували своїми життями в ім'я свободи України.

Вже в ті часи москва прагнула перетворити нас на свою колонію, але не досягла своєї мети. Наше завдання - відібрати у болота шанс стати імперією.

Ми переможемо.

Наша перемога - єдність. 🇺🇦

2024-02-19 17:05:07
Куп‘янськ. З начальником відділення ППО 14-ї ОМБр майором Антоном Сіленком говорили про ситуацію на цьому важкому напрямку, а також про потреби наших сил для того, щоб знищувати ще більше ворогів.

Фронт зараз важкий, наші воїни обороняються і діють проти ворога, який стягнув значну кількість резервів. Попри це оборонці знищують техніку, на різних напрямках збивають літаки росіян і вибивають живу силу, не даючи ворожій армії досягати успіху під Куп‘янськом.

Армія виконує задачі. Продовжуємо боротися за Україну.

2024-02-19 14:50:11
Під час поїздки на Харківщину разом з Президентом та командою побували у батальйонному командному пункті 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, яка виконує бойові завдання з оборони Куп’янська.

Слава нашим воїнам, які знищують ворога.

2024-02-19 11:58:11
Російські літаки активно збиваються на фронті. Це гарні новини.
2024-02-18 09:59:41
​​На Мюнхенській конференції з питань безпеки відбулася зустріч Міжнародної робочої групи з безпекових питань та євроатлантичної інтеграції України, яку ми очолюємо разом з колишнім генеральним секретарем НАТО Андерсом Фогом Расмуссеном.

Учасниками заходу також були колишня державна секретарка США Гілларі Клінтон, експрем'єр-міністр Швеції Карл Більдт, співголова партії «Союз 90/Зелені» Омід Нуріпур з Німеччини та колишній спеціальний представник США в Україні Курт Волкер.

Я наголосив, що вторгнення рф в Україну стало наслідком того, що Україна не приєдналася до НАТО. Закликав до швидкого запрошення України до Альянсу, яке стане сигналом рішучості союзників. Це важливо для зміцнення європейської безпеки та запобігання подальшій агресії з боку рф.

Андерс Фог Расмуссен також наголосив, що важливим є зняття обмежень на постачання зброї та максимальної допомоги Україні. Він підкреслив, що Україна має право на захист та підтримку, особливо з урахуванням можливостей росії.

Ця зустріч є важливим кроком у зміцненні безпеки України та підтримці її євроатлантичної інтеграції
2024-02-17 22:19:07
Зустрівся із моїм добрим другом прем’єр-міністром, міністром закордонних справ 🇶🇦 шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані.

Подякував за допомогу з поверненням наших дітей.

Обговорили реалізацію української Формули миру.

Вдячні за допомогу Україні.
2024-02-17 21:37:01
Зустрівся з делегацією Палати представників Конгресу США від Республіканської та Демократичної партій. Предметно обговорили ситуацію на полі бою, розвиток оборонних індустрій. Окремо розповів про прогрес України у виробництві дронів.

Сподіваємось на ухвалення Палатою представників рішень, що забезпечать подальшу необхідну підтримку України з боку США. Ми маємо перемогти в цій війні. І ми повинні зробити це в єдності, захистивши наші спільні цінності.

🇺🇦 🇺🇸
2024-02-17 20:27:57
🇺🇦🇹🇷Також провів зустріч з моїм хорошим другом, міністром закордонних справ Туреччини Хаканом Фіданом.

Ми обговорили питання безпеки в Чорному морі та реалізацію української Формули миру.

Вдячний за підтримку України.

🤝
2024-02-17 19:51:52
У Мюнхені Президент Володимир Зеленський з командою провів зустріч з австралійським бізнесменом і філантропом, засновником однієї з найбільших гірничодобувних компаній світу Fortescue Metals Group (FMG) Ендрю Форрестом.

Під час зустрічі окрему увагу було приділено питанням відбудови України, залученню великих світових фінансових і промислових компаній до проєктів з відновлення нашої країни від наслідків російської агресії.

2024-02-17 19:21:04
Також у Мюнхені разом з Президентом та командою провели зустріч з головним виконавчим директором (CEO) Alphabet Inc. і Google Сундаром Пічаї. Ми обговорили співпрацю у сфері кібербезпеки.

Будуть позитивні рішення.

follow feedly