Телеграм RSS

RSS стрічка Телеграм каналу 🇺🇦 Ігор Табурець | Начальник Черкаської ОВА

Джерело: https://t.me/cherkaskaoda


2024-02-21 14:07:32
Освітній процес сьогодні – це не лише про навчання.
А й про безпеку та ментальне здоров’я.


Ці три складові є у мистецькій школі-інтернаті в Черкаському районі. Передовсім тут подбали про безпекову інфраструктуру. Це наш незмінний пріоритет.

Заклад працює і розвивається. Тут навчають традиційних ремесел. Плюс віднедавна у школі діє освітній простір, де учні опановують диджитал-технології. І що важливо – у процесі навчання здобувають навички психоемоційної підтримки. Як показує досвід, прості вправи часто найдієвіші при першій допомозі у стресових ситуаціях.

Упроваджуючи на Черкащині Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?», ініційовану першою леді Оленою Зеленською, ми особливу увагу приділяємо саме закладам освіти. Бо практики для ментального здоров’я – це ще одна форма захисту наших дітей.

Telegram:
t.me/cherkaskaODA

2024-02-21 13:21:07
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (21.02/13:20)
2024-02-21 12:12:35
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
❗️❗️ПОВІТРЯНА ТРИВОГА (21.02/12:12)
2024-02-20 16:58:46
Гарантії безпеки

Два роки великої війни довели: міжнародна підтримка – одна з точок опори нашої боротьби. І вона важлива не лише зараз, а й у майбутньому.

Без сумнівів, протистояння російській агресії – спільне завдання всього цивілізованого світу.

Завдяки дипломатичній роботі команди Президента України маємо безпрецедентні угоди. Спершу з Великобританією. Далі з Німеччиною та Францією.

Підписані документи про гарантії для нашої країни. Конкретні кроки, чіткі напрями взаємодії із союзниками. Ідеться, зокрема, про співробітництво у сфері безпеки й оборони, санкційний тиск на росію, сприяння у відбудові зруйнованого, підтримку у фінансовій і гуманітарній сферах та ін.

Міжнародна безпекова робоча група продовжує взаємодію з партнерами. Тож далі неодмінно буде. Вільнюську Декларацію Великої сімки вже підтримали понад три десятки країн.

Stand with Ukraine набуває нових масштабів.

Telegram:
t.me/cherkaskaODA

2024-02-20 10:54:14
Могуття духу, відваги та гідності.
Вони показали всьому світу всеосяжну любов до Батьківщини.


Сьогодні, як і завжди, ми згадуємо перших героїв російсько-української війни ХХІ ст. – нашу Небесну Сотню. Вони віддали своє життя за Україну в часи Революції Гідності. У переломний момент нашої історії. Коли українці сказали своє чітке «ні!» намаганням забрати в нас право на свій шлях.

Максим Горошишин, Юрій Паращук, Юрій Пасхалін, Андрій Саєнко, Віктор Чернець, Віталій Смоленський і Василь Сергієнко – герої-черкащани з Небесної Сотні. Наша гордість назавжди!

Біля меморіалу «Борцям за волю України» вшанували світлу пам'ять полеглих.

Слава всім, хто бореться за Україну!🇺🇦

Telegram:
t.me/cherkaskaODA

2024-02-20 07:08:15
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (20.02/7:08)
follow feedly